Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: nekustamā īpašuma nodoklis

Redakcija

Autors • 18.04.2016.

Burtu lielums

Vai jūs atbalstāt priekšlikumu par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam mājoklim-dzīvesvietai (portālā manabalss.lv savākts jau vairāk nekā 10 000 parakstu)? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Kaspars no Sarkaņu pagasta: – Tas jau būtu superīgi! Katrā ziņā es to atbalstu. Protams, tie, kam ir daudz īpašumu, šo nodokli var atļauties maksāt. Bet ja ģimenei ar bērniem tas ir vienīgais īpašums, es domāju, ka daudzi būtu priecīgi, ja tas tiktu atcelts. Viena mājiņa vai dzīvoklis taču peļņu nenes.

Madonietis Aivars: – To vajag atcelt. Met naudu budžetā, cik gribi, tāpat visus caurumus tajā neaizlāpīsi. Es domāju, ka vienmēr pat nav jāsalīdzina ar to, kā ir Eiropā. Katrai valstij ir sava specifika un atšķirīgs iedzīvotāju ienākumu līmenis. Eiropā nekad nesapratīs, kā, teiksim, var izdzīvot ar 100 vai 150 eiro pensiju mēnesī.

Zigmunds no Vestienas: – Tas atvieglotu dzīvi. Katru gadu maksājam nodokli par māju, zemi. Nebūtu slikti, ja nodokli vienīgajam īpašumam vismaz samazinātu.

Guntis no Rīgas: – Tas nav pārāk liels, bet labāk jau būtu, ja šis nodoklis tiktu atcelts. Ar pensiju ir tā, kā ir. Daudziem ir jādzīvo taupīgi, lai visus maksājumus varētu nomaksāt.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px