Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Igaunijas čempionātā Otepē

AIRA BĒRZIŅA, Madonas BJSS biatlona nodaļas vadītāja

Autors • 08.02.2016.

Burtu lielums

Svētdien, 7. februārī, Madonas biatlonisti devās uz Igauniju, lai piedalītos Igaunijas čempionātā biatlonā, kas norisinājās Otepē Tehvandi sporta bāzē.

Sacensībās līdz ar igauņiem, latviešiem piedalījās arī biatlonisti no Ukrainas, kopumā sacentās simt sportistu.
Madoniešus Igaunijā pārstāvēja deviņi Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi un divi sporta veterāni. Sudraba medaļu N13 grupā izcīnīja Līva Šahno, N15 grupā 4. vietu ieguva Elizabete Paura, 6. un 7. vietā –
attiecīgi Kima Krūmiņa un Agnija Nagle. M15 grupā 6. vietā ierindojās Anrijs Pušņakovs.
Senioru sacensībā zelta medaļa tika Mārai Putniņai, bet sudrabs – Jānim Putniņam. Sacensības Otepē labāk palīdzēs sagatavoties
Latvijas čempionātam, kas ieplānots februāra beigās Priekuļos.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px