Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Latvijas čempionātā izcīna medaļas

AIRA BĒRZIŅA, Madonas BJSS biatlona nodaļas vadītāja

Autors • 24.08.2015.

Burtu lielums

8. un 9. augustā biatlona un slēpošanas bāzē „Priekuļi" notika Latvijas čempionāts vasaras biatlonā.

Pirmajā dienā visi sacentās sprintā uz rolleriem. C grupā jaunietēm Latvijas čempiones titulu ieguva Elizabete Paura, 4. vietā ierindojās Karīna Narkovska, bet jauniešiem 4. vietu ieņēma Anrijs Pušņakovs. Vīriešu grupā – 3. vietā Rolands Pužulis, bet 5. vietā – Arvis Liepiņš.
Otrajā dienā notika masu starts. Madonas BJSS biatlonisti izcīnīja četras Latvijas čempionāta medaļas: – 2. vietā ierindojās Jēkabs Putniņš, 3. vietu ieņēma Dana Nagle un Līva Šahno. Savukārt veterānu grupā 2. vietā – Jānis Putniņš.
Latvijas čempionāta 1. kārta ir noslēgusies, bet čempionāta 2. kārta notiks 28. un 29. septembrī sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils".
Madonas BJSS biatlona nodaļas treneri ražīgi ir strādājuši visu vasaru, lai audzēkņi veiksmīgi varētu piedalīties biatlona sacensībās.
Iesākot jauno mācību gadu, tiek aicināti visu vecumu jauni audzēkņi, kas
gribētu trenēties interesantajā sporta veidā – biatlonā – un kļūt par īstiem biatlonistiem. Gaidām jūs!

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px