Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Varēja būt arī ģimenes komandas

JOLANTA SEKSTE

Autors • 09.06.2015.

Varēja būt arī ģimenes komandas
Burtu lielums

Mārcienas pagasta pārvalde organizēja pludiņmakšķerēšanas čempionātu, kurā varēja piedalīties ikviens Mārcienas un citu pagastu iedzīvotājs. Sacensībās piedalījāmies arī mēs. No Sekstu ģimenes piedalījās tikai vīrieši, tētis Renārs, dēls Kristiāns un draugs Kaspars Kaščuks.

Visi dalībnieki sacentās trijās grupās – kungi, dāmas un jaunieši. Pēc četrām sacensību stundām visi devās uz lomu svēršanu un iestiprināšanos ar tradicionālo zivju zupu.
Rezultāti bija šādi: jauniešiem 1. vietā – Sigvars Rogovs, 2. vietā – Uģis Sirsniņš, 3. vietā – Raivis Viļevičs; dāmu konkurencē 1. vietā – Ilze Barūkle, 2. vietā – Vallija Sniedze, 3. vietā – Daiga Akmene; kungu sacensību grupā 1. vietā – Andris Turkins, 2. vietā – Jānis Viļevičs, 3. vietā – Viktors Ūdris.
Sacensību beigās Jevgenijs Tarasovs, kas organizēja pasākumu, piedāvāja braukt uz Madonas novada čempionātu pludiņmakšķerēšanā. Kristiāns gribēja piedalīties un pieteica mūsu komandu. Vaicājām arī citiem zvejniekiem, bet neviens nepieteicās. Tā nu mūsu ģimene 7. jūnijā ar cerībām un devīzi "Galvenais nav uzvarēt, galvenais ir papildināt Mārcienas makšķernieku rindas" devās uz Aiviekstes upi Ļaudonas pagastā. Gribējām makšķerēt kā viena komanda – Renārs, Elizabete, Kristiāns, Diāna un Jolanta. Tā kā čempionātā noteica dažādas vecuma grupas, mēs vienā komandā netikām. Renārs un Jolanta makšķerēja individuāli, bet Kristiāns, Elizabete un Diāna izveidoja jauniešu komandu ar nosaukumu "Hip, hip – urrā!".
Gāja grūti, jo bija vējaina diena un vajadzēja sacensties meistarībā ar rūdītiem makšķerniekiem. Man tā bija patīkama pieredze, jo čempionātā piedalījos pirmo reizi. Esmu ļoti lepna un priecīga, jo mūsu ģimene nepalika bešā. Ieguvām arī medaļas – par 3. vietu starp sievietēm un 3. vietu starp jauniešiem. Žēl, ka neieskaitīja visu jauniešu komandu, jo zivis nomakšķerēja tikai Kristiāns.
Ģimene grib pateikties Jevgenijam Tarasovam par piedāvājumu un ierosinājumu piedalīties šajā čempionātā. Liels paldies arī pagasta pārvaldes vadītājai Inārai Mālniecei par transporta nodrošinājumu. Gribu pateikties arī savai ģimenei un Diānai Dzelzkalējai no Madonas par izturību.
Žēl, ka Mārcienas iedzīvotāji ir tik kūtri un bieži vien negrib piedalīties pagasta rīkotajos pasākumos, aizbildinoties ar dažādām atrunām, laika trūkumu u. c. Paldies visiem tiem, kas tomēr piedalās un atbalsta Mārcienā rīkotos pasākumus.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px