– Kādas ir jūsu domas par Madonas slimnīcu un medicīnas pakalpojumu pieejamību? – premjeres Laimdotas Straujumas vizītes Madonas slimnīcā kontekstā vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Natālija: – Madonas slimnīca ir jāsaglabā, par to nav ne runas. Arī pašai šad tad sanāk griezties pie ārstiem pēc palīdzības. Man tā nav gadījies, ka būtu ilgi jāgaida uz pieņemšanu.
Madoniete Monika: – Par to, ka Madonas slimnīca būtu jāsaglabā, šaubu nav. Vienīgi būtu jāpiedomā pie tā, kā samazināt garās rindas pieņemšanai pie atsevišķiem speciālistiem, kā, piemēram, pie acu ārstiem un dažādu izmeklēšanu veikšanai.
Madoniete Raisa: – Madonas slimnīcu noteikti vajadzētu saglabāt. Man ir jau tas vecums, kad pēc palīdzības pie ārstiem sanāk griezties diezgan bieži. Arī garās rindās tagad nav ilgi jāgaida, pieejamība pie ārstiem ir ļoti laba. PKatrā ziņā mani Madonas slimnīcā sniegtie pakalpojumi apmierina.
Madonietis Oļģerts: – Bez šaubām, Madonas slimnīcai ir jābūt. Vai tad var būt citādāk? Lai atceramies, cik cilvēku piedalījās piketā un cik parakstu tika savākts, lai Madonas slimnīca pastāvētu mūžīgi. Vismaz es nevaru iedomāties, uz kurieni braukt, ja tās vairs nebūs, bet vajadzēs ārstu palīdzību. Uz Varakļāniem? Bet tur slimnīca jau sen ir slēgta. Uz Valmieru? Tur slimnīca ir, bet tas ir tālu un būs arī dārgi.
Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA