Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Gaiziņa ziemas karnevāls

Redakcija

Autors • 10.03.2015.

Burtu lielums

Vai jūs zināt, ka šosestdien, 14. martā, notiks tradicionālais Gaiziņa ziemas karnevāls, un vai kādreiz esat tajā piedalījušies? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Laima no Kusas: – Es par to uzzinu no jums, bet vai šogad tas vispār varēs notikt, vai tad Gaiziņā patiešām ir vēl sniegs? Katrā ziņā novēlu organizatoriem – lai veicas un karnevāls izdodas!

Mareks no Varakļāniem: – Es par to neko nezinu, bet, ja arī būtu informēts, aizbraukt uz to nesanāktu. Turklāt ziema šogad ir jau beigusies.

Madonietis Oļģerts: – Tas ir apsveicami, ka šāds karnevāls joprojām tiek rīkots. Savulaik Gaiziņkalna karnevālā esmu bijis daudzkārt, daudzas filmas piebildējis, bet, lai tur nokļūtu, toreiz kājām vismaz 2 km bija jānoiet. Mašīnu bija tik daudz, ka tuvāk piebraukt nebija iespējams. Beidzamajos gados uz tiem gan neesmu bijis.

Madonietis Valdis: – Vislabākie karnevāli Gaiziņā bija paši pirmie, kad tos pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados bez jebkādas saskaņošanas ar toreizējo varu sāka rīkot studenti. Pēc tam jau tie pārvērtās par milzīgi plaši tautas apmeklētu pasākumu, kad tur nemaz tuvumā nevarēja tikt. Tas, ka karnevāls atkal tiek rīkots, ir ļoti labi, jo, pateicoties tam, daudzi uzzina, ka ziemā sniegs ir ne tikai Alūksnē, bet arī Madonas pusē. Kā es smejos, Gaiziņā vienmēr ziemeļu nogāzēs var atrast vietas, kur pat Jāņos ir iespējams alu atdzesēt…

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px