Uzvaras divās pēdējās Latvijas čempionāta 1. līgas spēlēs izcīnījusi vīriešu volejbola komanda „Madona".
Vispirms savā laukumā ar rezultātu 3 : 2 tika uzveikta komanda VK „Valka". Šajā spēlē mūsu komandā labi spēlēja Edmunds Malta, Andris Seržāns, Ernests Berkmanis un Kaspars Greļs. Svētdien, 15. februārī, Balvos izbraukuma spēlē četros setos ar rezultātu 3 : 1 tika apspēlēta komanda VK „Balvi". Mūsu komandas spēli labi vadīja Vasīlijs Trusovs, blokā veiksmīgs bija Gatis Līcītis, bet uzbrukumā rezultatīvi spēlēja Nauris Pulkstenis.
Regulārajā čempionātā mūsu komandai atlikusi viena izbraukuma spēle Vecumniekos un trīs mājas spēles Madonā. Pirmā no tām – jau šosvētdien, 22. februārī, pulksten 15 Madonas sporta centrā – ar turnīra tabulā piektajā vietā esošo Rēzeknes novada komandu.
Jāpiebilst, ka pēc regulārā čempionāta tikai pirmās astoņas komandas turpinās dalību play-of izslēgšanas spēlēs.