Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: sabiedriskā transporta Rīgā maksas palielināšana

Redakcija

Autors • 20.01.2015.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par sabiedriskā transporta Rīgā maksas būtisku palielināšanu ar 1. februāri, un vai tas jūs skar? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Agnese: – Es zinu, ka, ja vajadzēs braukt uz Rīgu, par braukšanu sabiedriskajā transportā būs jāmaksā vairāk. Reizēm uz galvaspilsētu sanāk aizbraukt ar mašīnu. Tagad gandrīz pie tā būs jāpiedomā, jo izskatās, ka brauciens ar auto izmaksās lētāk. Manuprāt, „Rīgas satiksme" varēja atstāt to pašu cenu, nekas nebija jāpalielina.

Laima no Kusas: – Ar sabiedrisko transportu man tikpat kā nesanāk braukt, jo uz Rīgu parasti dodos ar savu mašīnu. Droši vien bija jāmeklē cits, iedzīvotājiem pieņemamāks risinājums. Īsti pareizi tas nav, ka maksa tik ļoti tiek palielināta.

Madonietis Nikolajs: – Uz Rīgu es braucu ļoti reti. Pirmdien dzirdēju Nila Ušakova skaidrojumu, ka ar valdību nevarot panākt vienošanos par sabiedriskā transporta daļēju dotēšanu. Būtu labi, ja sarunas ar valdību tomēr tiktu turpinātas, lai vienotos par iedzīvotājiem izdevīgu kompromisu.

Madoniete Zoja: – Cenu kāpums ir pārāk liels, gandrīz uz pusi, tāpēc bija jāturpina meklēt kompromisu. Mani tas gan neskar, jo uz Rīgu braucu ļoti reti, bet ko lai dara tie, kuri sabiedrisko transportu Rīgā izmanto regulāri? Maksa ir palielināta ne pa jokam.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px