Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

„Spieta” koncerts jau 23. reizi

Redakcija

Autors • 13.11.2014.

„Spieta” koncerts jau 23. reizi
Burtu lielums

8. novembrī Madonas kultūras namā ritēja ikgadējais dziedošo un muzicējošo ģimeņu „Spieta" koncerts, ko tradicionāli veidoja mūspuses „Spieta" krustmāte Anita Kļaviņa.

Gadu gaitā Anitai izveidojusies sava komanda, kas palīdz un kuplina sarīkojumu. Pasākumu vadīja un dzeju koncerta gaitā lasīja Kristaps Šķēls un Matīss Budovskis, uzstājās LNT „Ģimeņu dziedāšanas svētku" dažādu sezonu laureāti: Tihovsku ģimene no Ludzas, pagājušā gada konkursa finālisti Aizgaļi no Cēsīm, Madonas novada lepnums – Vītolu ģimene no Liezēres, 2012. gada dalībnieki – Gavaru-Noviku ģimene. Pasākumu kuplināja Madonas kultūras nama mūsdienu deju grupas „Aliens" jaunākās grupas dejotāji, „Mazās deju skolas" meitenes, Bērziņu ģimene, Kristaps Kļaviņš, duets Ilze Rijniece un Didzis Melderis.
– Ļoti vēlētos, lai šodien mēs visi īpaši sasauktos un dziedātu kopā, – uzrunājot publiku, aicināja koncerta režisore Anita Kļaviņa. – Gribētu, lai uzrunājam viens otru un lai Dievs mūs svēta mūsu mazajā Latvijā, kur pietiek vietas visiem, kas vēl labu un kam nesam savu mīlestību.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.11.2014.

Autore: INESE ELSIŅA


AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px