Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Vēl var lietot pastmarkas ar lata nominālvērtību

Redakcija

Autors • 24.10.2014.

Burtu lielums

Vēl vairāk nekā divus mēnešus apgrozībā būs „Latvijas Pasta" emitētās pastmarkas ar lata nominālvērtību. Klienti tās sūtījumu apmaksai varēs lietot līdz pat 2014. gada 31. decembrim. Savukārt pastmarkas ar dubulto – lata un eiro – nominālvērtību, kas tika izdotas 2013. gadā, būs izmantojamas arī turpmāk bez termiņa ierobežojumiem.

Kā informē VAS „Latvijas Pasts" Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa, atbilstoši „Euro ieviešanas kārtības" likuma normām „Latvijas Pasta" izdotās pastmarkas ar lata nominālvērtību no apgrozības tiks izņemtas 2015. gada 1. janvārī, bet klientiem tiks piegādāti visi sūtījumi, kuru apmaksai līdz pat 2014. gada 31. decembrim būs lietotas lata nominālvērtības pastmarkas. Savukārt to pastmarku apgrozības un izmantošanas termiņš, kurās nominālvērtība attēlota gan latos, gan eiro, nav ierobežots. Kopš 2014. gada 2. janvāra līdz ar valsts iestāšanos eirozonā Latvijas Republikā tiek emitētas pastmarkas ar eiro nominālvērtību.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.10.2014.

Autore: BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px