„Stars" jau rakstīja, ka no 26. līdz 31. oktobrim Madonā notiks „Madonas mūzikas sesija" (iepriekš – „Ģitāristu sesija").
Sesijas laikā apmācību gūs jaunie ģitāristi, basģitāristi, bundzinieki, vokālisti, akustiskās ģitāras spēlmaņi un taustiņinstrumentālisti. Meistarklases un nodarbības grupās vadīs: akustiskā ģitāra – Andris Jeziks, Rihards Lībietis; vokāls – Anete Irkle (Valkas roka skola), Ervīns Ramiņš (Jelgavas roka skola, „Laime pilnīga"), Atis Ieviņš (Colt, Rock Brothers), Kristīne Tkačuka („Limonāde"); bungas – Andris Buiķis, Andžejs Grauds (bungu skola); bass – Aleksandrs Sircovs („Keksi"), Ingars Viļums („Prāta vētra"), Valters Sprūdžs („Instrumenti"), Norberts Skraucis (Marija-N band); elektriskā ģitāra – Viktors Eunapuu (Cēsu, Valmieras mūz. sk., „Keksi"), Jānis Altmanis (Basbočka), Valdis Indrišonoks, Jānis Kalniņš, Mārcis Auziņš; taustiņinstrumenti – Sandris Sproģis („Bruģis", „Austrumkrasts"); elektroniskā mūzika – Kodeks (Lielās mūzikas balvas laureāts).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.10.2014.
Autore: INESE ELSIŅA