Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

“Madonai” – uzvara un zaudējums

Redakcija

Autors • 17.10.2014.

Burtu lielums

Vīriešu volejbola komanda "Madona" ar vienu uzvaru un vienu zaudējumu uzsākusi Latvijas 1. līgas volejbola čempionātu vīriešu komandām.

Pirmajā spēlē Ozolnieku sporta namā ar rezultātu 0 : 3 (20 : 25; 23 : 25; 25 : 14) tika atzīts SK "Ozolnieki" komandas pārākums. Šajā spēlē neveicās ar servju uzņemšanu.
Otrajā spēlē svētdien Rīgā pārliecinoši ar rezultātu 3 : 0 (25 : 20; 25 : 13; 25 : 17) tika uzvarēta Rīgas Volejbola skolas izlases komanda. Labākie mūsu komandā bija Jurģis Seržāns, Nauris Pulkstenis un Aleksandrs Šrubs.
Pēc divām spēlēm turnīra tabulā komanda dala 5.-8. vietu 10 komandu konkurencē.
Jau šosvētdien puišiem ir iespēja uzlabot situāciju turnīra tabulā, jo 19. oktobrī pulksten 15 Madonas sporta centra A laukumā komandai būs pirmā spēle Madonā, sacenšoties ar "Gludi"/LM komandu no Rīgas.
Bet no pulksten 10 A laukumā notiks Madonas novada atklātās skolu kausa izcīņas spēles. Spēkiem mērosies Madonas novada, Lubānas un Varakļānu vidusskolas vecāko klašu zēnu komandas.

Autors: GUNTIS LAZDA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px