Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Mūsu sportisti sezonu noslēguši ar panākumiem

Redakcija

Autors • 03.09.2014.

Mūsu sportisti sezonu noslēguši ar panākumiem
Burtu lielums

Vieglatlēti vasaras sezonu ir noslēguši un parādījuši sevi no vislabākās puses. Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas jaunieši un Madonas novada pieaugušie piedalījušies Latvijas čempionātos (LČ), kur izcīnījuši 16 medaļu – 2 zelta, 5 sudraba, 9 bronzas.

Tāpat seši mūsu sportisti tika iekļauti Latvijas izlases sastāvā līdzdalībai starptautiskajos mačos.
6. jūnijā Rīgā LČ U-14 grupā bronzas godalga – Laurai Dūmai 80 m barjerskrējienā
(13,97 sek.), 4. vieta – Aritai Krastai 2 kg lodes grūšanā (11,30 m).
13. un 14. jūnijā Valmierā LČ daudzcīņās bronzas medaļa – Reno Apinim desmitcīņā jauniešiem (5457 punkti).
27. un 28. jūnijā Ventspilī LČ U-18 grupā sudrabs kārtslēkšanā Krišjānim Beļauniekam (3 m) un Evijai Beļovai (2,70 m), bronza – Reno Apinim tāllēkšanā (6,47 m) un Krišjānim Beļauniekam augstlēkšanā (1,90 m).

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.09.2014.


Ar sapni par mūsdienīgu stadionu Madonā –
ANITA KRAUKLĪTE,
vieglatlētikas trenere

Foto no arhīva

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px