Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

17. Latviešu mūzikas svētki

Redakcija

Autors • 29.07.2014.

Burtu lielums

Šonedēļ ar piepildītu programmu Madonā sevi piesaka 17. Latviešu mūzikas svētki.

Ik vakaru Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolā var baudīt latviešu mūzikas koncertus. 27. jūlijā notika tikšanās ar komponistiem Gundegu Šmiti un Mārtiņu Viļumu. 28. jūlija vakarā uzstājās ansamblis „Quadra" – Arvīds Zvagulis (vijole), Pēteris Trasuns (alts), Kārlis Klotiņš (čells), Rihards Plešanovs (klavieres), atskaņojot Andra Dzenīša, Agra Engelmaņa, Armanda Aleksandravičus un Tālivalža Ķeniņa kompozīcijas. Šovakar pulksten 20.30 mūzikas skolā izskanēs Latvijas skaņu ainavas ar Jāzepa Vītola, Jāņa Mediņa, Jāņa Ķepīša, Pētera Vaska, Pētera Plakida, Jura Karlsona un Emīla Dārziņa kompozīcijām. Skaņdarbus atskaņos Anete Toča (flauta), Mārtiņš Circenis (klarnete), Ieva Upatniece (čells), Elīna Bērtiņa (klavieres).

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px