Šajā sezonā Latvijas čempionātā volejbolā sievietēm 1. līgā spēlē komanda "Madona/Heta".
Čempionātā piedalās komandas no Rīgas – LSPA, LU, "Minusas VS", "Guldi LM/Rīga", Rīgas VS, kā arī Daugavpils "Ezerzeme", Liepājas Universitāte, LLU, Kuldīga.
Pirmās spēles madonietēm aizritēja Rīgā. Spēle ar "Kuldīgu" noslēdzās ar uzvaru (3 : 0), otrajā spēlē – zaudējums LU (0 : 3; setos – 21 : 25; 22 :25; 21 : 25). Viss izšķīrās setu galotnēs. Jāatzīmē, ka LU komandā spēlē bijusī "Madona/Heta" spēlētāja Viktorija Zimeta (studē LU). Prieks arī par to, ka Viktorija ir iekļauta komandas pamatsastāvā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.01.2014.
Autors: JĀNIS SUDĀRS,
komandas "Madona/Heta" treneris
AUTORA foto