Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

„Madona” debitē Latvijas 1. līgas čempionātā

Redakcija

Autors • 25.11.2013.

„Madona” debitē Latvijas 1. līgas čempionātā
Burtu lielums

9. novembrī Madonas pilsētas sporta centra laukumā, izcīnot uzvaru ar rezultātu 3 : 1 (18; 18; 23; 22), savu pirmo spēli ar Rēzeknes novada komandu Latvijas 1. līgas čempionātā sāka vīriešu volejbola komanda „Madona".

Madonas komandā ar gūtajiem 16 punktiem rezultatīvākais spēlētājs bija Kaspars Greļs. Pa 12 punktiem guva Jānis Ūbelis un Gatis Platpīrs, Gatis Līcītis – 6 punktus. Oļega Uhvarkina un Sandra Prostakova kontā – attiecīgi 4 un 3 punkti. Trešajā setā spēlē labi iesaistījās Ernests Berkmanis, kam šoreiz izdevās gūt 6 punktus.
Par labākajiem spēlētājiem tika atzīti Gatis Platpīrs Madonas komandā un Aleksandris Cvenks Rēzeknes novada komandā.
Komandas spēlētāju lielais paldies kuplajam skatītāju pulkam par uzmundrinošo atbalstu un Madonas sporta centra darbiniekiem par teicami sakārtoto laukumu.
Nākamās divas spēles Madonas komandai pagāja izbraukumā: 16. novembrī – Jēkabpilī, tiekoties ar Jēkabpils „Lūšiem", bet 17. novembrī – Dundagā, spēlējot ar Ziemeļkurzemes komandu.
Madonas sporta centrā komandu „Madona" atkal redzēsim volejbola laukumā 1. decembrī pulksten 14, spēlējot ar Latvijas junioru izlasi „RVS".

Autore: ANETE PETZĀLE

MĀRA GAILUMA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px