Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Cīnījāmies, kā pratām

Redakcija

Autors • 09.10.2013.

Burtu lielums

Pateicoties Māra Gailuma pretimnākšanai autotransporta nodrošināšanā, Madonas novada dambretisti svētdien varēja ierasties Rīgā uz republikas komandu čempionātu dambretē.

Transporta ietilpības dēļ uz Rīgu devās tikai 2 komandas (pagājušajā gadā prognozēto 6 komandu vietā Rīgā ieradās 4, kur saikavieši iekļuva labāko desmitniekā – devītā vieta, Madona bija vienpadsmitā). Šoreiz abas šīs komandas spēkojās ļoti līdzīgi, un rezultāti bija iepriecinoši abām – madonieši (Jāzeps Juhnevičs, Elmārs Krampe, Mārtiņš Grigalka un Zelma Svilāne) izcīnīja augsto septīto vietu, turpat bija arī saikavieši, kam bezkompromisa savstarpējā cīņā mazliet nepaveicās (minimāls zaudējums ar 3 : 5) – līdz ar to – augstā astotā vieta.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.10.2013.

Autors: MĀRTIŅŠ ŠULMANIS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px