Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Mūziķi ceļo pie pārnovadu klausītājiem

Redakcija

Autors • 31.07.2013.

Burtu lielums

Vasara ir laiks, kad tuvākus un tālākus ceļus pie saviem klausītājiem mēro dažādas mūziķu apvienības.

Aizvadītajā svētdienā Cesvainē, Lubānā un Madonā viesojās Rīgas Sv. Jēkaba katedrāles mūziķu grupa „Ex Animo", lai sniegtu skanīgu (vairākas ģitāras, sintezatori, perkusijas, flauta) koncertu. Kā pastāstīja grupas dalībnieki, viņiem ir vēlme izdot grupas otro kompaktdisku, tāpēc apceļo Latvijas draudzes, muzicē un aicina cilvēkus sniegt savu atbalstu. Grupā dzied arī madoniete Guna Sterinoviča, ko nereti var sastapt Madonas katoļu draudzes korī.
Viesos dodas ne tikai rīdzinieki, muzikālus ceļus plāno arī madonieši. 28. jūlijā Rekovā un Viļakā muzicēja Madonas katoļu draudzes pārstāvji Daces Sinātes vadībā. 4. augustā garīgās mūzikas ansamblis uzstāsies Barkavas katoļu baznīcā, savukārt 9. augustā pulksten 22 ansamblis sniegs priekšnesumus Mārcienā, laukumā pie bibliotēkas, Mārcienas astoņsimtgades svinību ietvaros.
Dziesmas un lūgšanas būs ceļabiedros arī Madonas katoļu draudzes organizētajā svētceļojumā uz Aglonu. Kā uzsver priesteris Rihards Rasnacis, svētceļojums 7. augustā pulksten 15 sāksies no Madonas katoļu baznīcas un turpināsies cauri Barkavai, Varakļāniem, Viļāniem, Preiļiem. Svētceļojumam aicināti pievienoties arī cilvēki bez kristīgā stāža. Pirmajā dienā būs jānoiet salīdzinoši neliels kilometru skaits – vien nieka 10 kilometru.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px