Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Ministranti tiekas nometnē

Redakcija

Autors • 23.07.2013.

Burtu lielums

No 22. līdz 25. jūlijam Rīgas Garīgajā seminārā notiek ministrantu nometne.

Nometnē piedalās zēni, kas kalpo pie altāra vai vēlas to iemācīties. Programmā iekļautas nodarbības par liturģisko kalpošanu, katehēzes par lūgšanu, sakramentiem, kristīgo stāju un citām tēmām. Paredzēta arī vairāku Rīgas baznīcu apskate un sporta aktivitātes. Nometnē ir divas vecuma plūsmas: dalībnieki līdz 13 gadiem un no 14 gadu vecuma. Vadītāji – Madonas katoļu draudzes priesteris Rihards Rasnacis un priesteris Ilmārs Tolstovs.
– Lai gan nometne tiek organizēta Rīgas diecēzes pārstāvjiem, tajā piedalās puiši arī no Kuldīgas draudzes, – informē Rihards Rasnacis. – Kopumā pieteikušies vairāk nekā divdesmit dalībnieku, no Madonas draudzes piedalās Kristaps Kļaviņš.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px