Februārī Madonā būs iespēja tikties ar jau popularitāti guvušiem jaunajiem Latvijas dramaturgiem.
Pēc veiksmīgā projekta „Literārais maratons: iepazīsimies – jaunie dzejas autori jauniešiem", ko pagājušā gada otrajā pusē reģiona skolās īstenoja Madonas novada bibliotēka, Valsts Kultūrkapitāla fonds atbalstījis vēl vienu bibliotēkas iesniegto projektu, kurā interesenti Madonā varēs tikties ar jaunajiem Latvijas dramaturgiem. 1. februārī plānota klātienes tikšanās ar Rasu Bugavičuti un Jāni Balodi; 5. februārī Madonā viesosies Edgars Niklasons, Sandija Kalniņa un Rihards Svjatskis, bet 13. februārī būs tikšanās ar kolorītajām māsām Madaru un Agnesi Rutkevičām.
Autore: INESE ELSIŅA