Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Rajons tiks pie savas televīzijas

Redakcija

Autors • 03.12.2007.

Burtu lielums

Aizvadītajā Madonas rajona padomes sēdē tika izskatīts jautājums par rajona padomes līdzekļu iedalīšanu pakalpojuma saņemšanai no SIA „Valmieras TV". Rajona padomes sēdē ar informāciju par iespējamo sadarbību uzstājās arī SIA „Valmieras TV" valdes priekšsēdētājs Ingemārs Vekteris.

Mūsu reģionālā televīzija Vidzemē pastāv jau 15 gadu. Pašreiz šī ir vienīgā reģionālā televīzija Latvijā, kas saņēmusi tiesības veikt programmas pārraidi noteiktā reģionā, respektīvi, varam saslēgt tīklā vairākas vietējās televīzijas, kā arī mūsu televīzija ir Latvijā vienīgā (ārpus Rīgas), kas pārraidi veic no vairākiem raidītājiem. Šobrīd mēs raidām no Valmieras, Limbažiem, kā arī Cēsīm, un nākamā gada sākumā mēs plānojam uzsākt pārraidi Madonā un Madonas rajonā. Konceptuāli programmu veidojam tādu, lai skatītājiem, to skatoties, būtu iespēja uzzināt gan par notikumiem savā reģionā kopumā, gan par notikumiem valstī, bet īpašs uzsvars, protams, tiks likts uz vietējām aktualitātēm, kas ir konkrētā rajona robežās, – televīzijas līdzšinējo vēsturi, kā arī nākotnes plānus, kuros ir vieta arī mūsu rajonam, ieskicēja Ingemārs Vekteris.

Iespējamā raidītāja izvietošanas vieta, pēc viņa domām, varētu būt „Lattelecom" tornis Madonā. Pašreiz notiekot tehniskie mērījumi, lai varētu precīzi noteikt, kāds būs raidīšanas rādiuss (tas varētu būt zināms pēc aptuveni divām nedēļām), tad arī varēšot pateikt, vai raidītāju šajā tornī var uzstādīt.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 04.12.2007.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px