Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Brāļi Auzāni izveido jaunu apvienību

Redakcija

Autors • 31.10.2012.

Burtu lielums

3. novembrī pulksten 19 Madonas kultūras namā ar jaunu muzikālu projektu „Slavenais Jersikas orķestris" uzstāsies televīzijas šovos popularitāti ieguvušie brāļi Atis un Jānis Auzāni.

Koncerta skanējumu veidos tikai „dzīvie" stīgu, taustiņu, pūšamie un sitamie instrumenti, brāļi Atis un Jānis Auzāni, kuru sniegumu šoreiz papildinās enerģijas un latgaliskā ugunīguma pārpilnie Oranžā kora dziedātāji.
Ar muzikālā pavadījuma pārsteigumiem, gaismu spēli, neatkārtojamo vokālo skanējumu „Slavenais Jersikas orķestris" vēlas skatītājus emocionāli aizvest prom no ikdienas rūpēm, likt ieskatīties pašiem sevī, pasmaidīt un atvērt durvis visam labajam, kas dzīvo katrā no mums.
Koncerta muzikālo pavadījumu veidos interesants kopskaitā vairāk nekā divdesmit dažādu instrumentu salikums: ģitāras, kontrabass, klavieres, akordeons, pūšamie instrumenti, sitaminstrumenti un liels perkusiju klāsts.
Bez lieka skaļuma noskaņu veidos gan mīlestības balādes, gan arī karstasinīga latgaliešu temperamenta piesātinātas dziesmas, skatītājus priecēs abu brāļu divbalsīgais dziedājums.

Materiālu sagatavoja
INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px