Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Noslēgusies Veselības dienas kampaņa

Redakcija

Autors • 03.01.2012.

Burtu lielums

Sabiedriskā organizācija „Dzīvo veselīgi!" ir noslēgusi veselīga dzīvesveida popularizēšanas semināru cikla pusgadu, kuru īstenoja Latvijas skolās, laikā no septembra apciemojot vairāk nekā divus tūkstošus 1.-9. klašu skolēnu. Organizācijas pārstāvji 6. decembrī viesojās arī Madonas Valsts ģimnāzijā un Madonas pilsētas 1. vidusskolā kampaņas ietvaros.

Sadarbībā ar uztura un sporta speciālistiem Veselības diena skolēniem tika vadīta interesantu, atraktīvu un aktīvu nodarbību veidā, skaidrojot veselīga dzīvesveida nozīmi cilvēku ikdienā.
Kā iepriekš informējām, Veselības dienu skolēni sāka ar spēcinošu un veselīgu maltīti – auzu pārslu biezputru, kas tika pasniegta ar uzņēmuma „Spilva" sagādātu ievārījumu. Turpmāko dienas daļu skolēni pavadīja Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas vadītajās lekcijās, kurās bērniem un jauniešiem diskusiju veidā tika skaidrota pareiza un sabalansēta uztura un regulāru ēdienreižu nozīme ikdienā, atklāti dažādi, līdz šim nezināti fakti par „ātro ēdienu" ietekmi, kā arī sniegtas atbildes uz skolēnus interesējošiem jautājumiem.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.01.2012.

Autore: LAURA VOITIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px