Kādā apmātības brīdī eksprezidentam V. Zatleram vai viņa padomniekiem ienāca prātā par savas Reformu partijas logo veidot sarkano krustu un vēl pāršķeltu! Tas (sarkanais krusts) ir svētums visai planētai.
Pat Otrā pasaules kara laikā fašisti nebombardēja vilcienus ar sarkano krustu, bet šeit to uzdrīkstas pieteikt viena jaunpartija, kuras, iespējams, pēc 4 gadiem var nebūt vispār, jo partijas kā jūrā viļņi uzbango, noplok un pazūd, ja tām nav vēsturisku sakņu.
Vēl ļoti interesants ir V. Zatlera viedoklis par otrās valsts valodas – angļu – ieviešanu un oligarhu skaitīšanu līdz 3, praktiski izslēdzot lolotās "Parex" bankas miljonārus un citus. Kas stāv aiz V. Zatlera aktivitātēm, ir skaidrs – ASV! Vai Latviju gatavo de facto Amerikas provincei, jo de iure mēs taču esam Eiropa.
… bet par Saeimas atlaišanu bija pareizi, tā nauda, ko iztērēja referendumam, vienalga pazustu, un tomēr nākamajiem (pārmainījušajiem un pārstaigājušajiem) būs bijāšana un sapratne, ka viņi nav dievi zemes virsū.
Bet diemžēl maz kas mainīsies, pirms nebūs ieviests jauns vēlēšanu likums, kurā akcents likts uz personālijām, nevis partijām.
Autore: VALDA BĒRZIŅA,
Madonas pilsētas 2. vidusskolas skolotāja