Vakar, 3. jūnijā, laukumā pie Madonas novada bibliotēkas ar pasākumu bērniem tika atklāti Madonas pilsētas svētki.
Pasākuma organizatori – novada bibliotēkas darbinieki – bija pārtapuši Margaritas Stārastes pasakas „Kas notiek Dižmežā?" tēlos un dienas gaitā radošajās darbnīcās aicināja „Zaļo ideju laboratorijas" apmeklētājus.
Uzrunājot klātesošos, Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters bilda, ka bērni katrā ģimenē ir goda vietā, tāpēc ir apsveicama tradīcija pilsētas un nu jau arī novada svētkus pie bibliotēkas ieskandināt pašiem mazākajiem.
Šogad pilsētai aprit 85, novadam – divi gadi, daudz laimes dzimšanas dienā vēlēja arī apdrošināšanas sabiedrības „Balta" filiāles "Madonas nodaļa" vadītāja Marija Kantāne. Atbalstot zaļo domāšanu, „Baltas" kolektīvs bija izveidojis savu radošo darbnīcu, kur bērni zīmēja, rīkojās un cienājās ar saldumiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.06.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto