Tūlīt jau klāt būs gaišie svētki – Lieldienas -, kas izsaka gaismas uzvaru pār tumsu, labā – pār ļauno. Svētku gaisotne otrdien valdīja arī Madonas novada sociālā dienesta zupas virtuvē, kur klientiem pēc pusdienām tika veltīts koncerts un mācītāja uzruna.
Kā pastāstīja Madonas novada sociālā dienesta sociālā darba un rehabilitācijas daļas vadītāja Rudīte Kumsāre, Lieldienu pusdienu un koncerta ideja, kas līdzīgi norisinājās arī Ziemassvētkos, turpmāk varētu pārvērsties par tradīciju – šajos abos tik nozīmīgajos svētkos iepriecināt zupas virtuves apmeklētājus.
– Arī šoreiz mums palīdzēja draugi un atbalstītāji: zupas vietā makaronus ar gaļu Lieldienu pusdienām bija sarūpējusi PII „Saulīte", bulciņas un pīrāgus – SIA „Junge". Zupas virtuves klientiem pēc nelielā pasākuma līdzi tika doti burkāni, ko dāvāja Aina Kaļva no Madonas evaņģēliski luteriskās draudzes un Kristiāna Dāvida pamatskola, humānās palīdzības paciņa, ko bija atsūtījuši ilggadējie sadarbības partneri, mācītāju pāris no ASV, kā arī kārbiņa kafijas – draugu no Zviedrijas ar Hansa Jensona starpniecību sarūpēta, – atklāja Rudīte Kumsāre.
Muzikālos priekšnesumus sniedza Artūrs Grandāns un Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas pūšamo instrumentu klašu audzēkņi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.04.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto