LAZDONAS pamatskolas skolēni aktīvi iesaistās dažādos pasākumos, kas saistīti ar dabas sakopšanu un tīru vidi.
Pamatskolas direktore Sarmīte Jansone:
– Pavasaris ir laiks, kad visi cenšas sakopt apkārtni, kurā viņi dzīvo. Arī mēs piedalījāmies Lielajā talkā un darbojāmies skolas teritorijā. Pavisam talkā piedalījās ap 80 talkotāju: skolēni, vecāki, pagasta darbinieki, absolventi, pagasta iedzīvotāji. Sakopām Rāceņu ezera peldētavu, Lazdonas ezera atpūtas vietu un skolas teritoriju. Darbu bija daudz, bet tagad par padarīto ir liels gandarījums. Tāpat skolēni piektdien piedalījās arī Meža dienu pasākumā un kopa Vadzola ezera krastus. Līdztekus sakopšanas darbiem skolā norit arī aktīvs mācību darbs. Skolēni gatavojas pēdējam mācību cēlienam, kā arī piedalās dažādos konkursos. 7. klases skolēni kopā ar skolotāju Inesi Juhnoviču piedalījās konkursā Rīgā, kur ieguva godpilno 2. vietu. Tika pētīti uzņēmumi, to ilgtspējīga darbība, viens no tiem bija "Lazdonas piensaimnieks". Kā balva ir seminārs Čehijā.
Autore: AGRITA NUSBAUMA