Pagājušajā nedēļā interneta portālā Delfi parādījās aculiecinieka iesūtīts video, kurā redzams, ka kaut kas aizdedzies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Madonas daļas depo.
Sazinoties ar VUGD Madonas daļas komandieri Gintu Ilvu, noskaidrojām, ka neliels ugunsgrēks patiešām izcēlies 18. aprīlī pulksten 16.20.
– Depo durvis bija aplietas ar kādu degšanas šķidrumu un aizdedzinātas. Tā kā durvis ir no metāla, tās neaizdegās, bet gan izdega pusmetrs durvju pakojuma gumijas. Liesma nebija liela, to apdzēsām ar ugunsdzēšamo aparātu. Ap to laiku pie durvīm piedzīts stāvēja ugunsdzēsēju busiņš, aiz kura kāds, acīmredzot, bija varējis aizslēpties un „neveiksmīgi pajokot". Tika izsaukta arī Valsts policija, kas mēģinās atrast vaininieku, pagaidām informācijas par aizdomās turamajiem nav. Kaut arī liels zaudējums nav nodarīts, viss tāpat maksā naudu, arī tā pakojuma gumija, turklāt depo nesen atjaunots. Tāpēc apsveram domu par videonovērošanu, lai šādi notikumi neatkārtotos, – pastāstīja Gints Ilva.
Autore: LAURA VOITIŅA