21. martā
Vakarā ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Madonas novada Ošupes pagastu, kur, iespējams, cilvēks ielūzis ledū.
Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji pārmeklēja teritoriju un aptuveni 400 metru no krasta no ūdens izcēla ledū ielūzušu cilvēku. Ar glābšanas dēļa palīdzību cilvēks tika nogādāts krastā un nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kuri konstatēja viņa nāvi.
SANDRA VĒJIŅA,
VUGD Prevencijas un sabiedrības
informēšanas nodaļas
vecākā inspektore
28.03.2023.