Degusi kūla
Aizvadītajās brīvdienās Madonas un Lubānas novadā reģistrēti divi kūlas ugunsgrēki, no tiem lielākais bija Indrānu pagastā, kur pērnā zāle dega 40 kvadrātmetru platībā.
18. aprīlī
Pulksten 16.26 tika saņemts izsaukums uz Ērgļu novada Ērgļu pagastu, kur divstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dūmvadā dega sodrēji 1 kvadrātmetra platībā. Pulksten 17.12 ugunsgrēks tika likvidēts.
20. aprīlī
Pulksten 2.02 VUGD devās uz Madonas novada Mārcienas pagastu, kur pār ceļa braucamo daļu bija pārkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un novāca no ceļa braucamās daļas.
Informāciju sagatavoja:
INTA ŠABOHA, VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste