29. aprīlī vakarā ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Saules ielu Madonā, kur šķūnītī bija ielūzusi grīda un tajā iekritis cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji cilvēku izcēla un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.
30. aprīlī pulksten 21.43 tika saņemts izsaukums uz Saules ielu Madonā, kur divstāvu neapsaimniekotas ēkas otrajā stāvā dega sadzīves mantas un atkritumi 6 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pulksten 23.13.
Informāciju sagatavoja: SANDRA VĒJIŅA,
VUGD Prevencijas un sabiedrības
informēšanas nodaļas
vecākā speciāliste Vidzemē
09.05.2017.