9. decembrī
Pulksten 17.38 saņemts izsaukums uz Madonas novada Ošupes pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums un kāda automašīna bija apgāzusies uz jumta.
Ugunsdzēsēji glābēji vieglo automašīnu atgāza uz riteņiem un sakārtoja ceļa braucamo daļu.
Informāciju sagatavoja: INTA ŠABOHA,
VUGD Preses un sabiedrisko attiecību
nodaļas vecākā speciāliste