7. decembrī
Pulksten 18.42 tika saņemts izsaukums uz Ezera ielu Madonā, kur vienstāva dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 0,5 kvadrātmetru platībā. Pulksten 19.03 ugunsgrēks likvidēts.
Informāciju sagatavoja: INTA ŠABOHA,
VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste