13. septembrī
Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Ērgļu novada Ērgļu pagastā, kur uz ceļa brauktuves bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji nolūzušo koku novāca, un brauktuve tika atbrīvota.
Informāciju sagatavoja: SANDRA VĒJIŅA,
VUGD Prevencijas un sabiedrības
informēšanas nodaļas
vecākā speciāliste
19.09.2017.