Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Ugunsgrēkā Madonas novadā gājis bojā cilvēks

Redakcija

Autors • 18.05.2020.

Burtu lielums

17. maijā pulksten 15.49 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā tika saņemts izsaukums uz Madonas novadu, kur pēc sākotnējās informācijas mājai nodedzis jumts.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dega vienstāva koka dzīvojamā māja 200 m2 platībā, kā arī pie mājas piecelta nojume ar traktoru un vieglo automašīnu 22 m2 platībā. Ugunsgrēkā bojā gāja cilvēks. Mājoklī dūmu detektors nebija uzstādīts. Notikuma vietā strādāja septiņi Lubānas, Madonas un Varakļānu ugunsdzēsēji glābēji. Pulksten 22.05 ugunsgrēks tika likvidēts.
VUGD atgādina, ka no 2020. gada 1. janvāra visos mājokļos ir jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem, kas ar skaļas skaņas palīdzību brīdinās par ugunsgrēka izcelšanos. Savukārt privātmājas papildus ir jānodrošina ar ugunsdzēsības aparātu.

Informāciju sagatavoja: SANDRA VĒJIŅA,
VUGD Prevencijas un sabiedrības
informēšanas nodaļas
vecākā speciāliste


19.05.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px