Madonā ugunsgrēka dzēšanas darbu laikā cietis ugunsdzēsējs, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
5. novembrī ap pulksten 12 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu Madonā, kur ugunsgrēks bija izcēlies trīsstāvu dzīvojamajā mājā. Notikuma vietā tika konstatēts, ka otrā stāva dzīvokļa virtuvē deg sadzīves mantas divu kvadrātmetru platībā.
No piedūmotās ēkas ugunsdzēsēji izglāba vienu cilvēku, bet vēl vienu cilvēku evakuēja. Ugunsgrēka dzēšanas darbu laikā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķu palīdzība bija nepieciešama arī vienam ugunsdzēsējam.
LETA
8.11.2022.