19. jūlijā
* Pulksten 12.42 tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Ērgļu pagastu, kur vienstāva dzīvojamajā mājā nostrādājusi automātiskā ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes sistēma.
Notikuma vietā nepareizas apkures ierīces ekspluatācijas dēļ bija izveidojies piedūmojums. No ēkas tika izglābts cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Notikuma vietā tika izvēdinātas telpas. Pulksten 13.39 darbi notikuma vietā tika pabeigti.
SANDRA VĒJIŅA,
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore