Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Sandra Vējiņa, aizvadītajās brīvdienās, laikā no 5. līdz 8. janvārim, septiņu māju dūmvados Vidzemē deguši sodrēji – tai skaitā divos mājokļos Madonas reģionā.
Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība piektdien bija nepieciešama Jaunatnes ielā Varakļānos, savukārt svētdien – Cesvaines novada Cesvaines pagastā. Tikmēr sestdien, pulksten 19.40, tika saņemts izsaukums uz Ērgļu novada Ērgļu pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāva dzīvojamajā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka gar koka mājas jumta konstrukcijām un segumu nāk dūmi un deg mājas bēniņi 15 kvadrātmetru platībā. No piedūmotās ēkas glābēji izglāba cilvēku, kurš bija cietis, un nodeva viņu NMPD mediķiem. Pulksten 21.53 ugunsgrēks tika likvidēts.
9.01.2018.