Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste atklāj, ka 4. februārī pulksten 19.45 ugunsdzēsēji glābēji steigušies uz Vēveriem Madonā, kur dega dārza māja.
„Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg vienstāva dārza māja 40 kvadrātmetru platībā. Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus, ugunsdzēsēji glābēji ēkā atrada bojāgājušu cilvēku, kura vecumu un dzimumu nebija iespējams noskaidrot. Pulksten 22.10 ugunsgrēks tika likvidēts, un šī notikuma apstākļus noskaidros Valsts policija," informē Viktorija Gribuste.
VUGD Madonas daļas komandieris Māris Bulders piebilst, ka ugunsgrēks, visticamāk, pamanīts novēloti, jo, ierodoties glābējiem, dārza mājiņu jau pilnībā bija pārņēmušas liesmas. – Citu tuvinieku vai iedzīvotāju uz vietas nebija, krāsmatās tika atrasts miris cilvēks. Var secināt, ka ugunsgrēku kāds bija pamanījis no malas un par to ziņojis ugunsdzēsējiem. Notikušā apstākļus šobrīd precīzāk noskaidro policija, – komentē Māris Bulders.