7. februārī pulksten 12.53 tika saņemts izsaukums uz Rūpniecības ielu Madonā, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, trīsstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī bija radies bojājums apkures sistēmā un notikusi aizdegšanās.
Ierodoties ugunsdzēsējiem glābējiem, konstatēts, ka apkures ierīces nepareizas ekspluatācijas dēļ bija radušies tvaiki – ugunsdzēsēji glābēji no apkures krāsns izgrāba ogles, lai novērstu katla pārkaršanu.
Informāciju sagatavoja: SANDRA VĒJIŅA,
VUGD Prevencijas un sabiedrības
informēšanas nodaļas
vecākā speciāliste Vidzemē
14.02.2017.