Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 155. gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde (VRB) pasniegs Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumus.
– Ņemot vērā ārkārtējo situāciju valstī, šogad VUGD neorganizēs svinīgos apbalvošanas pasākumus, bet pasniegs apbalvojumus katrai dežūrmaiņai atsevišķi, tādējādi arī šajā saspringtajā laikā godinot tos cilvēkus, kuri snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, izrādījuši drosmi, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus un sasnieguši teicamus darba rezultātus, – pastāsta VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.
Lai arī 17. maijs ugunsdzēsības depo visā Latvijā nav iedomājams bez ciemiņu čalām, šogad apmeklētājiem durvis svētdien paliks slēgtas.
Esam pārliecināti, ka kopā, ar atbildīgu rīcību, mēs uzveiksim vīrusu un tad varēsim ciemoties droši.
Ugunsdzēsēji glābēji aicina šajā laikā parūpēties par savu mājokļu drošību – tā būs labākā dāvana jums pašiem un mums, – uzsver Sandra Vējiņa.
15.05.2020.