Valsts asinsdonoru centra Rēzeknes filiāles ārste Irēna Seņkova informē, ka šā gada pirmā izbraukuma diena Madonā tiek organizēta trešdien, 7. martā.
Gaidām brīvprātīgos ziedotājus mūzikas skolas Zvaigžņu zālē no pulksten 9 līdz 12. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.
Dod iespēju dzīvot citam un iedvesmo labam darbam!
Autore: INESE SALENIECE,
LSK brīvprātīgā