Ziema un agrs pavasaris ir laiks, kad organismam nepieciešami vitamīni un enerģija. Protams, vitamīnus var nopirkt aptiekās, augļus un dārzeņus – veikalos, bet visveselīgākie un vitamīniem bagātākie ir pašu audzētie kressalāti, dilles, selerijas, baziliks un citi augi. Arī Beāte Ozoliņa uz palodzes audzē šos garšaugus un lieto uzturā.
– Kressalāti ir viengadīgi lakstaugi. Lai vienmēr būtu svaigi zaļumi, sēju atkārto ik pēc 5-10 dienām. Tie ir piemēroti audzēšanai istabā uz palodzes. Līdz izdīgšanai, kas norit 2-3 dienas, kastīti tur tumšā, siltā vietā. Augsnei jābūt mitrai, bet jāseko, lai tai piekļūtu arī gaiss. Pēc sadīgšanas trauks jānovieto gaismā. Kad kressalāti izauguši apmēram 5 cm gari, tos ar šķērēm nogriež. Sēja jāatkārto regulāri, – skaidro Beāte Ozoliņa.
Kressalāti ir bagāti ar C, PP, E un B grupas vitamīniem, karotīnu, rutīnu un minerālvielām. Salātos ir ļoti daudz arī kalcija, fosfora, dzelzs, kālija. Ēdot šos salātus, cilvēks ātri papildina vitamīnu rezerves un gūst labsajūtu.
Turpina Beāte Ozoliņa: – Veselīgi ir jebkuri garšaugi, jo tajos ir daudz vitamīnu. Bet kressalātus sāku audzēt tādēļ, ka visapkārt runā, ka jāēd zaļumi, par to, cik tie ir veselīgi. Pēdējā laikā cilvēki sāk pievērst lielāku uzmanību veselīgam dzīvesveidam. Arī es tāpēc audzēju zaļumus, lai būtu vesela. Piemēram, tagad es vispār nevaru iedomāties nevienu maltīti, ja tajā nav kāds svaigs auglis vai dārzenis. Maija Galiņa ir tā, kas mani ietekmējusi audzēt garšaugus. Viņai ir ļoti daudz šo augu, ko viņa uzglabā ziemai. Es arī cenšos audzēt dažādus zaļumus, ko pēc tam glabāju saldētavā vai sažāvēju. Sasaldēju pat kumelītes. Ir interese arī par topinambūru. Vēlā rudenī sakni izroku, ietinu salvetē, ielieku maisiņā un glabāju pagrabā. Labprāt audzēju zaļumus un tos arī lietoju.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 31.01.2009.
Autore: AGRITA NUSBAUMA
OĻĢERTA SKUJAS foto