Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumi ir viena no Madonas novada pašvaldības prioritātēm, kam katru gadu tiek paredzēti ievērojami budžeta līdzekļi.
Lai nodrošinātu sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, Madonas novada teritorijā darbojas vairāki sociālās aprūpes centri un pansionāti, var teikt – ir pārklāta visa novada teritorija un daudziem iedzīvotājiem šie pakalpojumi ir pieejami tuvu dzīvesvietai.
Tomēr, neraugoties uz to, ka sociālai aprūpei palielinās finansējums, Madonas novada dome regulāri pārskata noteikto diennakts maksu par aprūpes līmeni un pieņem nepopulāru lēmumu to palielināt, taču, neraugoties uz to, sociālās aprūpes centri un pansionāti Madonas novadā joprojām ir vieni no lētākajiem Latvijā, un tie visi ir klientu piepildīti.
Ar šī gada 1. aprīli atkarībā no aprūpes līmeņa Madonas novada iedzīvotājiem, kuriem salīdzinājumā ar citu pašvaldību iedzīvotājiem ir noteikta 10 % atlaide, maksa ir šāda: Mārcienas Sociālās aprūpes centrā no 28,93-30,58 eiro, citu novadu iedzīvotājiem – 32,22 eiro diennaktī; Barkavas pansionātā: 24,99-26,63 eiro, citu novadu iedzīvotājiem – 28,27 eiro diennaktī; Ļaudonas pansionātā: 29,59-31,23 eiro, citu novadu iedzīvotājiem – 32,88 eiro diennaktī; Cesvaines un Dzelzavas Sociālās aprūpes centrā: 29,26-30,90 eiro, citu novadu iedzīvotājiem – 32,55 eiro diennaktī; Lubānas Sociālās aprūpes centrā: 29,59-31,23 eiro, citu novadu iedzīvotājiem – 32,88 eiro diennaktī; Ērgļu Sociālās aprūpes centrā: 25,64-27,29 eiro, citu novadu iedzīvotājiem – 28,93 eiro diennaktī.
Uz sarunu aicināju Ērgļu Sociālās aprūpes centra vadītāju JANU BUKOVSKU, kas šos pienākumus veic jau trešo gadu.
– Madonas novadā esam lielākais sociālās aprūpes centrs. Klientus uzņemam un sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus nodrošinām divās vietās – Ērgļos un Sausnējas pagasta „Kastaņās", katrā varam uzņemt 46 klientus. Abos aprūpes centros visi klienti ir pilngadīgi, bet ne visi ir gados veci ļaudis, kuri sasnieguši pensijas vecumu. Tā „Kastaņās" ir arī jauni cilvēki – ap 30 gadiem, jo savulaik netālu atradās bērnunams „Zīļuks". Kad to slēdza, klienti, kuri bija sasnieguši 18 gadu vecumu, pārnāca dzīvot uz aprūpes centru „Kastaņas".
Pakalpojumi abos sociālās aprūpes centros ir ļoti pieprasīti, reti kad ir brīva vieta. Zvanu ir daudz. Mums ir izveidojusies sadarbība arī ar citiem Latvijas novadiem, bet priekšroka vienmēr tiek dota Madonas novada iedzīvotājiem. Sadarbojamies arī ar Rīgas Sociālo dienestu.
Apzināti brīvas vietas gan neturam. Arī rinda uz pakalpojumiem Madonas novada sociālās aprūpes centros ir vienota, un tiem, kas vēlas nokļūt pie mums Ērgļos vai „Kastaņās", ir jāzvana uz Madonas novada pašvaldības Sociālo dienestu, kas rindas kārtībā piedāvās konkrētu sociālās aprūpes centru.
– Jūs esat viens no lētākajiem sociālās aprūpes centriem Madonas novadā? Kā jums tas izdodas?
– Līdzīgs izcenojums ir arī Ļaudonas pansionātā. Jāatzīmē, ka paši nodrošinām gan ēdināšanu, gan veļas mazgāšanu. Abos centros mums ir sava virtuve, sava veļas māja – paši gatavojam ēst, paši mazgājam, ārpakalpojumus neizmantojam, un tad sanāk lētāk.
– Raksturojiet, lūdzu, kolektīvu, cik stabils tas ir, un vai ir grūti piesaistīt jaunus darbiniekus?
– Darbinieki nedaudz mainās, un tas savā ziņā ir normāli, jo mums ir arī tādi, kuri uz darbu brauc, tai skaitā no Madonas puses, līdz ar to, ja tiek atrasts kāds darbiņš tuvāk dzīvesvietai, šī iespēja tiek izmantota, bet tas vairāk ir raksturīgs „Kastaņām", kas atrodas lauku teritorijā. Savukārt Ērgļu SAC galvenokārt strādā vietējie. Taču nepieciešamie darbinieki abos centros tiek piesaistīti, štata vienības nokomplektētas un visi klienti tiek aprūpēti, nodrošinot katram individuālu pieeju.
– Kādi ir klienti? Vai izdodas atrast kopēju valodu un risinājumu arī grūtās situācijās?
– Klienti pie mums ir dažādi, ar atšķirīgu aprūpes līmeni. „Kastaņās" vairāk ir jaunāki, staigājoši cilvēki, jo liftu tur ierīkoja nesen – to atklājām šovasar jūlijā, un tas tika ņemts vērā, piedāvājot klientiem aprūpes pakalpojumus. Lifts ir ļoti kvalitatīvs, kur nepieciešamības gadījumā var iebraukt pat ar gultu, lai klientus ērti pārvietotu.
Arī ēka tika nosiltināta, nomainīts jumts, atjaunoti iebraucamie celiņi. Pārbūves darbi tika veikti ļoti kvalitatīvi, viss darbojas, un ir liels prieks par to. Vēl tikai nākotnē ir jāveic iekšdarbi, jo šajā ēkā kādreiz darbojās skola, telpas ir plašas, arī klases bijušas lielas, un klienti istabiņās dzīvo pa četri pieci, bet, tuvinieki, protams, vēlas divvietīgas istabiņas ar labierīcībām, ko pagaidām „Kastaņās "nevaram nodrošināt.
– Kāds klientu izvietojums istabiņās ir Ērgļos?
– Situācija ir dažāda, klienti dzīvo gan divvietīgās, gan četrvietīgās, gan piecvietīgās istabiņās. Tās esam iekārtojuši mājīgas, telpas remontējam pašu spēkiem, bet lielāka ēkas un telpu renovācija, visticamāk, mums ir vēl priekšā. Katrā ziņā pie tā strādājam, lai arī Ērgļos, līdzīgi kā „Kastaņās", izveidotu energoefektīvu ēku, bet tas pagaidām vairāk ir iecerēs, un par to ir pāragri runāt.
– Pastāstiet, lūdzu, kā kļuvāt par Ērgļu SAC vadītāju?
– Sociālajā jomā līdz tam nebiju strādājusi. Manas līdzšinējās darbavietas bija Ērgļu arodskola un Ērgļu dienesta viesnīca. Tomēr, neraugoties uz pieredzes trūkumu sociālajā jomā, nolēmu piedalīties konkursā uz vakanto vadītāja vietu. Mani atzina par labu esam, un es sāku strādāt – cītīgi mācoties, piedaloties dažādos kursos un pārņemot kolēģu pieredzi esmu pamazām apguvusi šo nebūt ne vieglo darbu. Darbs man patīk, uz to nāku ar prieku. Man patīk kolektīvs, patīk darbinieku entuziasms.
Vadot lielu iestādi, panākumu atslēga noteikti ir komandas darbs. Man ir ļoti jauki, atvērti, ar jaunām idejām apveltīti, profesionāli darbinieki, ar kuriem, tiekoties vadības sapulcēs, pārrunājām nedēļas darbus, ieceres, arī problēmas, kam jāpievērš uzmanība. Tikai kopā strādājot, varam sniegt kvalitatīvus aprūpes pakalpojumus, nodrošināt ģimenisku, mājīgu vidi, organizēt interesantu ikdienu, ņemot vērā klientu spējas, brīvā laika pavadīšanu. Katru dienu tiek uzrunāti klienti doties dabā. Daļa uz to nav jāmudina, labprāt paši to dara, ņem nūjas un nūjo. Savukārt citi nedaudz jāpaskubina. Mums ir ierīkota lapene, un tur vasarā notiek āra nodarbības, arī kinovakari. Tāpat organizējām sadziedāšanās vakarus, jubilāru sveikšanas ar jubilejas torti un daudzus citus pasākumus un aktivitātes. Pasākumos iesaistām arī tuviniekus.
– Kā veidojas saikne ar klientiem – vai bieži iznāk tikties un iegriezties pie viņiem istabiņās?
– Ar mūsu centra klientiem tiekamies bieži. Ir bijis pat tā, ka piebraucot pat netieku uzreiz savā darba kabinetā. Sievas jau izgājušas ārā un aicina arī mani apsēsties uz soliņa pie puķu dobēm, lai aprunātos, parādītu savus diplomus, pastāstītu par jaunību un darba gadiem, un tas ir ļoti jauki un vajadzīgi, jo tikai tā – caur savstarpējām sarunām un tikšanās reizēm – viens otru varam iepazīt. Man ļoti patīk ieiet arī pie klientiem istabiņās un aprunāties, kāda bijusi diena, kā jūtas, vai garšo pagatavotais ēdiens. Ļoti bieži viņi ienāk arī pie manis, lai aprunātos. Katrā ziņā es vienmēr turu durvis atvērtas, esmu sasniedzama un pieejama apmeklētājiem.
Ir, protams, arī problēmas, bet mēs par tām runājam atklāti un godīgi, meklējam dažādus ceļus, kā tās atrisināt. Reizēm pietiek ar mūsu pašu sarunām, reizēm ir jādodas uz pašvaldības Sociālo dienestu, reizēm jāpiezvana kolēģiem uz citiem aprūpes centriem un jālūdz padoms. Mums ir izveidojusies ļoti laba sadarbība ar visiem sociālās aprūpes centriem un pansionātiem. Mēs tiekamies reizi mēnesī supervīzijās, un tas ir ļoti vērtīgi, kopā ar Madonas novada pašvaldības Sociālo dienestu strādājam kā viena komanda. Ļoti lielu atbalstu es saņēmu no sociālo aprūpes centru un pansionātu vadītājiem, jo mēs tikāmies, kopā veidojām dokumentāciju, darba vidi, lai visi aprūpes centri strādātu saskaņoti pēc līdzīga modeļa. Ļoti atsaucīga ir arī Ērgļu apvienības pārvaldes vadītāja Elita Ūdre un Madonas novada pašvaldības Sociālais dienests.
29.10.2024.