Madonas novada pašvaldības Centrālās administrācijas Attīstības nodaļa tūrisma veicināšanas aktivitāšu ietvaros 31. oktobrī pulksten 14 “Mārcienas muižā” rīko “Tūrisma launagu”. Pasākuma ietvaros notiks vasaras/rudens tūrisma sezonas izvērtējums.
Tūrisma darba organizatore Sanita Soma informē, ka pēc garas un darbīgas vasaras sezonas tūrisma jomā strādājošos aicina uz kopīgu tikšanos. Iepriekšējos gados ir rīkotas "Tūrisma brokastis", šoreiz – "Tūrisma launags".
– Uz pasākumu aicināti Madonas novada izziņas, viesmīlības un aktīvās atpūtas pakalpojumu sniedzēji: apskates vietu (dabas, kultūras un vēstures izziņas vietu; radošo, apskates un ražojošo saimniecību) īpašnieki, pārstāvji, gidi un informācijas sniedzēji, viesmīlības sektora (ēdināšana, naktsmītnes, pirtis) un aktīvās atpūtas jomu (aktivitāšu, atpūtas un sporta bāzu, nomas un speciālo interešu vietu – kartingu, kvadriciklu, golfa laukumu, zirgu izjāžu) organizatori, saimnieki. Gaidīti arī tie, kas apsver ieceri par kāda jauna tūrisma produkta attīstību novada teritorijā.
Programma iesāksies ar spa viesnīcas "Mārcienas muiža" apskati un pieredzes stāstu, bet turpinājumā pie launaga kafijas turpināsies sarunas par aizvadīto vasaras/rudens tūrisma sezonu. Ieplānots arī "Ideju tirdziņš" sadarbībai 2025. gadā.
Launaga noslēgumā paredzēts muzikāls deserts Kārļa Kazāka sniegumā, – ieskicē Sanita Soma.
Pieteikties vēlams līdz 29. oktobra pulksten 10.
Reģistrācija – vietnē www.madona.lv sadaļā "Tūrisms" vai jebkurā novada Tūrisma centrā Ērgļos, Lubānā, Lubāna mitrājā, Cesvainē.
Kontaktpersona: Sanita Soma.
18.10.2024.