Laikraksta "Stars" kausu un balvu izcīņas sacensībām kopš šīs tradīcijas atjaunošanas aprit 14 gadu, bet, tā kā 2007. gada siltajā ziemā sniega trūkuma dēļ slēpot nebija iespējams.
Šogad rēķinām, ka šīs distanču slēpošanas sacensības notika 13. reizi. Tās bija gan pirmās 2009. gada sacensības, gan arī pirmais sabiedriskais pasākums, ar ko parasti iesākas gads mūsu laikraksta "Stars" redakcijai.
Tradicionāli tās bija sacensības distanču slēpošanas stafetē, un, lai piedalītos, bija jāizveido komanda, kurā apvienojas trīs slēpotāji. Pēc sacensību nolikuma jaunākajā grupā sacentās 1993. gadā dzimušie un jaunāki dalībnieki, bet vecākajā – 1992. gadā dzimušie un vecāki. Jaunākās grupas meitenes veica 3 x 2 km distanci, jaunākās grupas zēni un vecākās grupas jaunietes sacentās 3 x 3 km trasē, bet vecākās grupas vīru komandas – 3 x 5 km distancē.
Kā jau katru gadu, par sacensību norisi rūpējās Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas tiesneši Daiņa Vuškāna vadībā, kausus un diplomus bija sagādājis Madonas rajona padomes sporta darba organizators Māris Gailums, bet par balvām (kas, ievērojot tradīcijas, joprojām ir laikraksta "Stars" abonements 9 mēnešiem) rūpējāmies mēs. Kā jau katru gadu, dalībnieki saņēma arī "Stara" sienas kalendāru.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 08.01.2009.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto