Katru dienu dažādos maršrutos no Madonas autoostas dodas autobusi. Grūti iedomāties, kāda būtu mūsu ikdiena bez sabiedriskā transporta. Savu reizi katram nepieciešams izmantot tā pakalpojumus, ne jau visu rīcībā nav personīgās automašīnas.
Savulaik pasažieru pārvadājumus veica Madonas 8. autotransporta uzņēmums. Brauca ar smagajiem „laziem" un „paziem", kurus šodien vairs nevar redzēt mūsu ceļos. Bija arī mehāniskās darbnīcas, kur autobusus remontēja. Pārmaiņu laikos, deviņdesmito gadu sākumā, izveidoja SIA "Pions M", kas pārņēma pasažieru pārvadājumus. Daudzos rajonos autobusu parkus savā aizbildniecībā pārņēma pašvaldības, Madonā – ne. Diemžēl SIA „Pions M" darbība beidzās ar neveiksmi. Madonas rajons toreiz varēja palikt pilnīgi bez pasažieru pārvadājumiem, ja SIA „Madonas ceļu būves SIA" šo transporta nozari nebūtu pārņēmusi savā ziņā. Šis uzņēmums sāka savu darbību ar dažiem autobusiem. Nevar noliegt, ka tagadējā SIA „Madonas ceļu būves SIA" autobusu parka izveidošanā lieli nopelni ir Andrim Saknem. Šobrīd Madonas rajonā SIA "Madonas ceļu būves SIA "kļuvusi par galveno pasažieru pārvadātāju.
Madonas rajonā izveidojušies arī citi pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi – SIA „Ceļavējš" Murmastienē un SIA „Ripo" Varakļānos. Šie uzņēmumi gan ir mazāki. SIA „Ceļavējš" veic tikai dažus maršrutus pa Madonas rajonu, no kuriem lielākais ir Murmastiene – Stirniene – Madona. SIA „Ripo" ir tikai viens autobusa maršruts – Varakļāni – Ērgļi – Rīga pirmdienās un piektdienās. Pārējais šī uzņēmuma darbs – tūrisma braucienu organizēšana uz ārzemēm.
Gadu gaitā daudz kas pasažieru pārvadājumos izmainījies, taču šodien problēmu nav mazāk kā kādreiz. Un ne tikai Madonas rajonā vien, arī citur.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 09.08.2007.
Atvērumu sagatavoja: GUNĀRS ZEMZARS
OĻGERTA SKUJAS foto