Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

TĒMA: MADONAS PILSĒTAS SOCIĀLAIS DIENESTS — PAŠVALDĪBAS IESTĀDE

Redakcija

Autors • 28.02.2008.

TĒMA: MADONAS PILSĒTAS SOCIĀLAIS DIENESTS — PAŠVALDĪBAS IESTĀDE
Burtu lielums

Kopš šāgada 1. janvāra Madonas pilsētas domes sociālās palīdzības nodaļa gan pēc būtības, gan pēc nosaukuma – Madonas pilsētas sociālais dienests – ieguvusi zināmu patstāvību un sabalansējusi savu pienākumu loku ar iespējām attīstīties. Tikāmies ar sociālā dienesta vadītāju Gundaru Riekstiņu, darbiniekiem un šajā jomā nodarbinātajiem un uzzinājām, ka tagad pavisam kopā sociālajā dienestā strādā 14 cilvēku, tomēr daļa no viņiem nodarbināti pusslodzi, daļa – ceturtdaļslodzi vai pilda pat mazāku darba apjomu.

Visvairāk naudas – pabalstiem

– Jaunums, salīdzinot ar iepriekšējo uzdevumu sadalījumu, ir tāds, ka, vairāk vai mazāk, darbojamies trijos virzienos: sociālā palīdzība, kas ietver sociālo pabalstu piešķiršanu naudā vai "graudā", darbs ar bērniem un ģimenēm un sociālā aprūpe. Pabalstu piešķiršana notiek tepat uz vietas, domē par tiem lemj tad, kad ir kaut kas ārkārtējs, neparasts, ja ir novirzes no normas, neatbilst precīzi noteikumiem. Ar šiem jautājumiem nodarbojas sociālās palīdzības organizatores Silva Grūbe un Ingrīda Māliņa.

Ir noteikts pabalstu apjoms, kurus piešķir tikai ar dienesta vadītāja lēmumu, vairums iesniegumu gan tiek izskatīti sociālā dienesta sēdēs, pēc būtības tā ir komisija, kas sastāv no 5 deputātiem (sociālo jautājumu komiteju vada domes deputāts Bruno Kokars) un dienesta štata darbiniekiem. Pārsvarā runa ir par pabalstiem pensionāriem, mājokļa pabalstiem. Tieši tur tiek izlietots visvairāk domes budžeta naudas. Sēdes notiek Parka ielā 4 otrdienās, ja negadās citas korekcijas laika ziņā vai citu iemeslu dēļ. Bet ar lielāko daļu darba jātiek galā darbiniecēm vienām pašām, jāizpēta visa lielā iesniegumu kaudze, jādokumentē lēmumi, bet galvenais – atbilstoši likumdošanai jāatbild uz katru iesniegumu, vieglāk jau ir nosūtīt pozitīvu atbildi, bet atteikuma gadījumā jāraksta pilns administratīvais akts, kā to prasa Administratīvā procesa likums. Papīru daudz, bet pie tā esam pieraduši, jo esam taču Eiropā, bet birokrātija nemazinās.

Dienesta darbs ir datorizēts, taču papīru esot vairāk nekā agrāk, jo laikam pastāv kaut kādi ieradumi, kas traucē paļauties uz datoriem un rada vēlmi atteikties no elektroniskajiem dokumentiem. Tomēr šajā virzienā ejam uz priekšu, un gan jau ar laiku nostāja mainīsies. Ir gan dažas lietas, ko esam elektronizējuši, jo mums ir speciāla programma sociālajai palīdzībai, lietu reģistrs vairs netiek rakstīts ar roku, arī tas ir datorā. Protams, lietas pašas ir mapēs uz papīra, tur neko nevar darīt. Katrs mūsu darbinieks ir nodrošināts ar datortehniku, vismaz nav ar roku jāraksta. Bez tam, saistībā ar rajona padomē realizēto projektu, arī pie mums, Parka ielā 4, ir atvērts bezmaksas publiskais interneta pieejas punkts, tātad sniedzam arī šādu pakalpojumu. Tā sauktās "zupas virtuves" ēdamzālē izvietoti seši datori. Te var brīvi nākt un darboties ne tikai mūsu klienti, bet jebkurš pieaugušais, pārsvarā gan šo iespēju viņi izmanto uz vakarpusi.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 28.02.2008.

Autore: ASTRA ZAGORSKA

OĻĢERTA SKUJAS foto


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px