Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

TĒMA: MADONAS HOKEJISTU STARTI ZIEMAS UN VASARAS SEZONĀ

Redakcija

Autors • 18.06.2008.

TĒMA: MADONAS HOKEJISTU STARTI ZIEMAS UN VASARAS SEZONĀ
Burtu lielums

Aizkraukles novada hokeja līgā vasaras sezonā rit kārtējās spēles, bet sarunā ar Madonas hokeja kluba „Brāzma" komandas kapteini Salvi Stradiņu kavējamies pie hokejistu startiem un panākumiem aizvadītajā Vidusdaugavas hokeja līgas (VHL) čempionātā, kad pirmo reizi Madonas rajona hokeja vēsturē madonieši izcīnīja 1. vietu, zelta medaļas un čempionu titulu. Savukārt VHL kausa izcīņā viņi palika trešie.

Veido jaunu klubu

Madonas hokejisti daudzus gadus spēlēja zem hokeja kluba „Madona" karoga. Taču aizvadītajā sezonā notika būtisks pavērsiens.

– Pagājušā gada septembrī, kad es jau principā biju nolēmis turpmāk nespēlēt, bērzaunietis, liels hokeja entuziasts Jānis Garbovskis izteica priekšlikumu komandu veidot no jauna, jo kā tas varot būt, ka es vairs nespēlēšot hokeju. Sākumā atteicos, bet Jānis tikmēr nelikās mierā, kamēr piekritu, – atceras Salvis Stradiņš. – Komandā sapulcinājām visus hokejistus, kuri dzīvo Madonā vai vismaz ir saistīti ar mūsu pilsētu un rajonu.

Kādreiz Madonas komandā gan spēlēja arī hokejisti no Gulbenes un Pļaviņām, bet tagad nolēmām, ka tiem jābūt Madonas puses cilvēkiem. Nolēmām arī mainīt hokeja līgu un izvēlējāmies startēt Aizkrauklē, kur notika VHL čempionāts, jo tur uz spēlēm bija jādodas sestdienās un svētdienās. Mums tas bija ļoti svarīgi, jo, spēlējot brīvdienās, varējām nokomplektēt spēcīgāku komandas sastāvu. Turklāt starp spēlētājiem samērā daudz mums ir skolēnu, kam spēles darbdienās ir grūti apvienot ar mācībām. Kopā ar mums spēlē arī liepājnieks Igors Ļebedevs, kas savulaik Madonā trenēja jaunos hokejistus.

Tāpat liepājnieks Guntis Pujāts, kas tagad strādā par treneri. Vispār mūsu komandā ir 7-8 spēlētāji no Madonas, kādi trīs – no Bērzaunes, bet pārējie – no Rīgas un Liepājas, taču visi ir ar Madonu saistīti, jo šeit ir uzauguši.

Sacensības Vidusdaugavas hokeja līgā hokejisti sāka komandā ar Madonas nosaukumu, bet februārī, lai piesaistītu līdzekļus, tika izveidots hokeja klubs „Brāzma", un līdz ar to mainījās arī komandas nosaukums.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 19.06.2008.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

DZINTRAS STRADIŅAS foto


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px