Turpinot iepriekšējā gadsimtā aizsākto tradīciju, otrdien redakcijā – jau 20. reizi – notika tradicionālā „Stara" loterija. Laimestu izlozē piedalījās laikraksta abonenti, kas to bija pasūtījuši vismaz trim šāgada mēnešiem un aizpildījuši loterijas dalībnieka kartīti. Tādu šogad bija 803 jeb 21 procents „Stara" abonentu.
Piedaloties mūsu ilggadējiem sadarbības partneriem, pārstāvjiem no AS „Latvijas Pasta" – Klientu apkalpošanas vadības departamenta (KAVD) Viduslatvijas reģiona vadītājai Ilzei Voginai, Madonas pasta nodaļas operatorei Ivetai Ozdobai, kā arī biteniekiem Tālivaldim Sprūdžam no Murmastienes (z/s „Pļaviņas"), Edgaram Kramftam no Bērzaunes (bišu drava „Rutuli") un cesvainietei, z/s „Jaunspieķi" pārstāvei Vijai Puriņai, tika noskaidroti 22 balvu īpašnieki. Naudas balvu Ls 50 saņems Alberts Romeiko no Vestienas pagasta, naudas balvu Ls 30 – Daina Andrukele no Dzelzavas, bet 10 loterijas dalībnieki – dāvanu kartes (katra Ls 10 vērtībā) un tikpat – medus balvas. Vairāki bitenieki bija parūpējušies arī par speciālajām balvām sava pagasta iedzīvotājiem.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS 13.01.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto